Викладачі кафедри «Економіки, менеджменту та адміністрування» та «Менеджменту» пройшли навчання в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» за програмою «Формування громадянських компетентностей у державних службовців» для представників вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Навчання відбувалось у жовтні-грудні 2017 року у Національному агентстві України з питань державної служби за двома модулями:

Модуль А. Освіта для демократичного громадянства та освіта з прав людини як засіб утвердження демократії.

Модуль Б. Методика викладання курсу ОДГ/ОПЛ в системі підготовки державних службовців.

Викладачі презентували розроблені навчальні модулі спрямовані на розвиток громадянських компетентностей у державних службовців, а також плани заходів з оновлення змісту магістерських програм для впровадження ОДГ/ОПЛ в освітні програми вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

По завершенню навчання доценти Капінос Г.І., Назарчук Т.В., Карвацка Н.С., Шелест Є.О., Декалюк О.В. отримали свідоцтва майстер-тренерів з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей.