Студенти Хмельницького національного університету – чемпіони міської Спартакіади з шахів

5-8 грудня 2017 року у шаховому клубі проводилася чергова міська Спартакіада 2017-2018 рр. з шахів серед студентів вищих навчальних закладів типу: університет, академія, інститут.

До складу збірної команди від університету ввійшли кращі студенти університетської Універсіади з шахів, яка проводилася напередодні міської Спартакіади: Сасько Віталій, студент групи ПІ-15-1, Підлісний Тарас, студент гр. МБм-17-1, Павлюк Світлана, студентка гр. СОА-16-1, Хорошун Михайло, студент гр. ПІ-15-1.

Змагання міської Спартакіади з шахів проходилися за коловою системою з командним заліком. Боротьба між вузами проходила на трьох дошках. На першій і другій – змагались чоловіки, на третій – дівчата. Загалом наші спортсмени кожного дня зустрічались з представником одного з вузів. Незважаючи на гідний опір наших суперників, в усіх чотирьох зустрічах команда ХНУ отримала перемоги, що дозволило у підсумку зайняти перше загальнокомандне місце.

Вітаємо призерів і переможців змагань та бажаємо подальших вдалих спортивних результатів і успіхів у навчанні.

Старший викладач кафедри фізичного виховання
Демченко Н.В.