Студенти кафедри теорії та методики трудового та професійного навчання відвідали виставку художниці Шавиріно-Школяр Марини Аркадіївни

В Хмельницькому обласному художньому музеї відкрита виставка художниці, фотографа та викладача дисциплін художнього циклу кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання Хмельницького національного університету – Марини Аркадіївни Шавиріної-Школяр.

Марина Аркадіївна Шавиріна-Школяр – учасник міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, виставок та проектів. Щодня втілює власні ідеї в різноманітних техніках, зокрема, у техніці станкового олійного, акрилового та монументально-декоративного живопису, станкової графіки та ювелірного дизайну. Роботи художниці прикрашають приватні колекції України, Росії, США, Італії, Іспанії, Німеччини, Ізраїлю та Китаю.

Щасливі моменти з життя, дрібнички з теплими спогадами та міські пейзажі, які надихали художницю впродовж 2013-2017 років, було презентовано на персональній виставці під назвою «Суміш для приготування понеділка». Назва виставки пов’язана з однойменним оповіданням письменниці, відомої під псевдонімом Макс Фрай, яке подобається мисткині.

Серед численних гостей виставки були близькі друзі та родичі художниці, її колеги по мистецькому цеху та місцю роботи, прихильники її творчості, зокрема, студенти кафедри «Теорії та методики трудового і професійного навчання», які прийшли привітати і підтримати свою наставницю.

Професор, к.т.н. І. М. Баннова разом з художницею М. А. Шавиріної-Школяр

Колеги та викладачі дисциплін художнього циклу А.В. Ковальський та М. А. Шавиріна-Школяр кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання

Студенти кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання
спілкуються з О. А. Антонюком з приводу творчості його колеги і близького друга М. А. Шавиріно-Школяр