Участь викладачів факультету міжнародних відносин у інтерактивній зустрічі “Ринок професій ХХI століття”

Викладачі факультету міжнародних відносин Ольга Заславська та Олеся Посвістак взяли участь у інтерактивній зустрічі “Ринок професій ХХI століття” в межах якої працівники Волочиської центральної  бібліотеки організували знайомство майбутніх випускників шкіл з представниками різних професій.  Зустріч проводилася в руслі грантової програми, ініційованої громадською організацією «Агенція сталого розвитку АСТАР» «17 цілей сталого розвитку».  Дана  програма здійснюється на регіональному рівні для досягнення Цілей сталого розвитку ООН, в рамках Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2016-2020 роки.     О.Заславська та О.Посвістак зустрілися з одинадцятикласниками та провели профорієнтаційну роботу, презентувавши спеціальність «Політологія».