Святкуємо разом з ХНУ

З нагоди 55-ї річниці з дня заснування Хмельницького національного університету Студентська рада 12 жовтня організувала святкові флешмоби.

Співочий флешмоб «ЛУНАЙ РАЗОМ З ХНУ» – наймасовіше виконання гімну університету за участі студентів, викладачів, співробітників та адміністрації університету. На майданчику перед 3-ім навчальним корпусом, під час великої перерви, зібралось близько сотні патріотів нашої alma mater. На флешмоб завітав й автор слів гімну університету – перший проректор – Михайло Петрович Войнаренко.

Вечірній світловий флешмоб «СЯЙ РАЗОМ З ХНУ». Ввечері 12 жовтня близько 150-и студентів утворили «сяючий» напис «ХНУ 55», піднявши вгору ліхтарі та екрани мобільних телефонів. Таким чином зробивши ще один подарунок до дня народження рідного університету!

Подібні флешмоби стали традиційними для проведення – дякуємо усім, хто приєднувався до святкувань! ХНУ сяє разом з ВАМИ та для ВАС!

Отож, Viva alma mater!

Зі святом, наш найкращий університет!

Студентська рада
Хмельницького національного університету