ВЕСЛУВАЛЬНИЙ МАРАФОН

26-28 травня у місті Вінниця відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції. Змагання присвячені пам’яті воїна-спортсмена Ігорю Присяжнюку.

У складі збірної команди Хмельницької області виступили 3 студенти Хмельницького національного Університету: Грицак Ілля – студент факультету технологій та дизайну, Черкес Микола – студент факультету інженерної механіки та Кривошия Назар – студент факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем.

Найкраще виступив Ілля – у каное-одиночці на 23 000 метрів він здобув бронзову нагороду, а наступного дня у каное-двійці на 26 000 метрів, разом з напарником із Волинської області Шеметило Олександром, виборов срібло. Друге місце Грицака Іллі на чемпіонаті України з марафону дає право представляти нашу державу на чемпіонаті Європи у Португалії. Черкес Микола у байдарці-одиночці на дистанції 26 000 метрів виборов п’яте місце.

Отож, бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я і подальших успіхів на водних доріжках.

На фото:Cтарт байдарочників. Черкес Микола перший зліва

На фото: Ілля на перебіжці.

На фото: Грицак Ілля праворуч.

Флерчук В.В.,
доцент кафедри фізичного виховання