ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» на кафедрі машин та апаратів ХНУ

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 р. № 1495 Хмельницький національний університет визначений базовим для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування».

Олімпіада проходила 26–28 квітня 2017 р. на базі кафедри машин та апаратів Хмельницького національного університету. Урочисте відкриття олімпіади розпочалося з вітального слова голови оргкомітету олімпіади, першого проректора, проректора з науково-педагогічної та наукової роботи ХНУ Войнаренка Михайла Петровича та представлення журі олімпіади.

До складу журі Всеукраїнської студентської олімпіади входили:

– Поліщук Олег Степанович – голова журі, завідувач кафедри машин та апаратів, к.т.н, доцент (Хмельницький національний університет);

– Горохов Володимир Олексійович – к.т.н., доцент кафедри систем технологій та менеджменту виробництва (Херсонський національний технічний університет);

– Герасимчук Олександр Павлович – к.т.н., доцент кафедри машин легкої промисловості (Луцький національний технічний університет);

– Пуць Віталій Степанович – к.т.н., доцент кафедри машин легкої промисловості (Луцький національний технічний університет);

– Орловський Броніслав Вікентійович – д.т.н., професор кафедри прикладної механіки та машин (Київський національний університет технологій та дизайну);

– Манойленко Олександр Петрович – к.т.н, доцент кафедри прикладної механіки та машин (Київський національний університет технологій та дизайну);

– Горященко Сергій Леонідович – к.т.н, доцент кафедри машин та апаратів (Хмельницький національний університет);

– Коротич Ольга Олександрівна – к.т.н, доцент кафедри машин та апаратів (Хмельницький національний університет);

– Защепкіна Наталя Миколаївна — д.т.н., професор кафедри наукових, аналiтичних та екологiчних приладiв i систем ПБФ (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»).

Склад журі

Учасники олімпіади

Київський національний університет технологій та дизайну:

– Анопрієнко Олександр Васильович;

– Ненно Дмитро Олександрович;

– Полевий Роман Іванович;

– Куліш Іван Іванович.

Луцький національний технічний університет:

– Тиховський Павло Анатолійович;

– Казаков Дмитро Валерійович;

– Маркарян Андрій Володимирович;

– Петухов Володимир Сергійович.

Національний університет «Львівська політехніка»:

– Сініцин Андрій Олександрович;

– Сокіл Назарій Олександрович.

Херсонський національний технічний університет:

– Канцирєв Михайло Андрійович;

– Петраченко Микита Михайлович;

– Савчин Максим Юрійович;

– Яровий Єгор Сергійович.

Хмельницький національний університет:

– Ліщук Андрій Володимирович;

– Малий Юрій Вільгельмович;

– Муляр Андрій Юрійович;

– Підлісний Тарас Сергійович.

Проходила олімпіада у два етапи. На першому етапі учасники демонстрували свої знання та вміння у вирішенні інженерних задач за допомогою CAD-систем. На другому етапі виконувались розрахунки механізмів машин легкої промисловості.

Студенти показали гідний рівень знань та вмінь зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування», що й було відмічено членами журі і, відповідно, знайшло відображення в отриманих ними нагородах.

На заключному засіданні переможців привітав завідувач кафедри машин та апаратів Хмельницького національного університету Поліщук Олег Степанович. Дипломи та сертифікати переможцям олімпіади вручила Защепкіна Наталя Миколаївна – д.т.н., професор кафедри наукових, аналiтичних та екологiчних приладiв i систем Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Призерами олімпіади стали студенти:

I місце – Ненно Дмитро Олександрович (Київський національний університет технологій та дизайну).

II місце – Ліщук Андрій Володимирович (Хмельницький національний університет);

III місце – Казаков Дмитро Валерійович (Луцький національний технічний університет).

Команда Київського національного університету технологій та дизайну

Команда Хмельницького національного університету

Команда Луцького національного технічного університету

Приємно відмітити, що призером Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» став студент гр. МБ-13-1 кафедри машин та апаратів Хмельницького національного університету Ліщук Андрій Володимирович. Він був нагороджений дипломом ІІ ступеня.

Окрім особистих нагород команда Хмельницького національного університету здобула друге загальнокомандне місце.

Хочеться також відмітити, що студенти нашої кафедри факультету інженерної механіки Хмельницького національного університету четвертий рік поспіль стають призерами переможцями ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціаль-ності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування»: у 2014 році диплом III ступеня; у 2015 році диплом I ступеня і золота медаль; у 2016 році диплом I ступеня і золота медаль; у 2017 році диплом IІ ступеня та нагороджуються грамотами у різних номінаціях.

Вітаємо переможців і бажаємо всім учасникам здоров’я, успіхів та професійного зростання!

Інформація кафедри машин та апаратів