Студенти кафедри здоров’я людини в якості суддів на змаганнях з техніки пішохідного туризму

Основою туризму є походи. Безпека і техніко-тактичний рівень їх проведення значною мірою залежать від передпохідної підготовки, в якій велику роль грають змагання.

Упродовж 4-6 травня в лісовому масиві с. Стуфчинці відбулися міські змагання з техніки пішохідного туризму. В змаганнях взяли участь 36 школярів м. Хмельницького, вихованці міського центру туризму. Спортсмени змагалися в проходженні командної смуги перешкод та в організації і проведенні рятувальних робіт. Студенти другого курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» виконували обов’язки суддів на етапах.

Окрім суддівської практики, студенти перевіряли на практиці теоретичні знання щодо бівуачних робіт та приготування їжі на відкритому вогнищі.

Кірдан Т.В.,
викладач кафедри фізичного виховання