Успішний виступ студентів-гирьовиків на Кубку України

З 6 по 9 квітня в м. Хмельницькому проходив кубок України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та ветеранів. У змаганнях взяло участь більше 200 спортсменів. Хмельниччину представляли спортсмени з різних спортивних відомств. За освіту виступали студенти нашого університету. Так, Володимир Ризак, студент групи ПП-13-1, виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 73кг, в сумі двоборства набрав 136 очок і виконав норматив майстра спорту України з гирьового спорту. У його ваговій категорії було 18 спортсменів і лише 19 підйомів не вистачило Володимиру до переможного першого місця.

Інший наш студент групи ЗЛз-12-1 Квіквініа Полміра посів четверте місце серед дорослих у ваговій категорії до 95 кг, в сумі двоборства він набрав 185 очок. Спортсмени виконували вправи з двоборства вагою 32 кг.

Бронзовий призер кубку України серед юніорів Ризак Володимир (справа)

Хмельничани переможці та призери кубку України з гирьового спорту (зліва Володимир Ризак)

Володимир Ризак на помості (другий зліва)

Антонець В.Ф.,