Участь студентських фокус-груп у тренінгу із забезпечення якості вищої освіти

12 та 13 квітня 2017 року у Хмельницькому національному університеті відбувся тренінг для учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти.

Здобувачі вищої освіти факультетів економіки і управління, технологій та дизайну, міжнародних відносин, програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем брали участь у тренінгу «Освітня програма як засіб формування майбутнього фахівця».

Тренінг організовано та проведено співробітниками відділу забезпечення якості вищої освіти: д. пед. н., завідувачем Г.В. Красильниковою, к. п. н, методистом 1 категорії В.В. Білик, спеціалістом 2 категорії О.В. Пястук за участю к. психол. н., доцента кафедри психології та педагогіки Н.М. Сиско.

Ефективною та результативною була практична частина тренінгу, впродовж якої учасники студентських фокус-груп виконували поставлені завдання щодо визначення складових професійної компетентності майбутнього фахівця та презентували результати своєї діяльності.

Команда факультету технологій та дизайну «Атомний дизайн»

Команда факультету міжнародних відносин «Поліглоти»

Команда факультету міжнародних відносин «Туризм»

Команда факультету міжнародних відносин «Eagles»

Команда факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем «8 Біт»

Команда факультету економіки і управління «П’ятірка»

Команда факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем «New_team2.html :)»

Команда факультету економіки і управління «Економічні детективи»

Команда факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем «Псевдоінтелектуали»

Після обговорення результатів тренінгу відбулось вручення сертифікатів учасникам студентських фокус-груп із забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти.

Білик В.В.,
к .п. н., методист 1 категорії
Відділу забезпечення якості вищої освіти