Спартакіада ВНЗ 3-4 рівнів акредитації міста Хмельницького з волейболу серед жіночих команд

29-31 березня на спортивній базі нашого університету пройшла Спартакіада ВНЗ 3-4 рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд. У змаганнях взяли участь команди: Хмельницького університету управління і права; Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії; Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту; Національної академії державної прикордонної служби України та команда Хмельницького національного університету.

За підсумками змагань переможцями Спартакіади стала команда Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, друге місце посіла команда Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту. Наші дівчата стали бронзовими призерами змагань, четверте місце посіла команда Хмельницького університету управління і права і останнє місце зайняла команда Національної академії державної прикордонної служби України.

Переможці змагань – команда Гуманітарно-педагогічної академії

Срібні призери змагань – команда Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту

Бронзові призери змагань – команда Хмельницького національного університету

Склад команди Хмельницького національного університету:

Антонець В.Ф.
Доцент кафедри фізичного виховання