ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідних робіт студентів «Математичні методи, моделі в економіці»

Студенти 4 курсу факультету економіки і управління спеціальності «Економічна кібернетика» Макаров Андрій та Шимонюк Вячеслав за результатами рецензування наукових робіт галузевою конкурсною комісією були визнані претендентами на перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за галуззю «Математичні методи, моделі в економіці» у 2016-2017 навчальному році і були запрошені для участі в підсумковій науково-практичній конференції для наукової доповіді та захисту роботи.

Підсумкова наукова конференція відбулася 22-24 березня 2017 року у Запорізькому національному університеті (м. Запоріжжя), де наші студенти успішно представили свої наукові дослідження на тему «Особливості застосування методу групового урахування аргументів для аналізу індексу ПФТС» і отримали диплом ІІІ ступеня.

Науковий керівник – Григорук П.М., д.е.н, проф., зав. каф. АСМЕ.

Вітаємо з перемогою!