Опосередкована профорієнтація кафедри практичної психології та педагогіки

У своєму житті ми вибираємо рід занять, професію, місце проживання, друзів. Але, мабуть, найголовніший наш вибір – це вибір шлюбного партнера, тому, що він не лише суттєво впливає на всі сфери життя, але і визначає чи будемо ми щасливі.

Темі «Психологія вибору шлюбного партнера» була присвячена лекція, яку прочитав студентам Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби завідувач кафедри практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету, професор, доктор психологічних наук Потапчук Є.М.

Під час лекції було розглянуто соціально-психологічні чинники вибору шлюбного партнера, критерії вибору майбутнього супутника життя, ціннісні орієнтації, риси позитивних та негативних моделей особистості партнера тощо.

Лекція спонукала слухачів замислитись над важливими питаннями формування майбутньої сім’ї, відповідальності за свій вибір та зміцнення інституту сім’ї.

Інформація кафедри практичної психології та педагогіки