Виставка творів декоративно-прикладного мистецтва членів Хмельницької міської народної художньої студії «Рукотвори»

7 лютого 2017 року відбулося відкриття виставки творів декоративно-прикладного мистецтва членів Хмельницької міської народної художньої студії «Рукотвори» у приміщенні виставкової зали Художньої дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

На цій виставці було представлено понад 15 технік художньої обробки матеріалів: вишивка хрестиком, стрічками та художня гладь; батик; художня шкіра; народна лялька; цвяховий натяг; кракле; витинанка; прикраси з бісеру; в’язані вироби; художнє дерево; художнє валяння тощо.

У цій виставці брали участь й викладачі кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання: доц., к. пед. н. Корницька Л. А., доц., к. т. н. Ребрік В. Є., ст. викл. Яковлєв А. А. та її випускники: Алєксєєнко Олена (лялька-мотанка, вишивка бісером), Буланова Олена (вишивка стрічками, художня різьба), Ємець Оксана (художня обробка шкіри, валяння).

Учасників та гостей виставки вітали студенти Хмельницького музичного училища ім. В. І. Заремби.

Бандуристки Хмельницького музичного училища ім. В. І. Заремби виконали неофіційний гімн майдану, композитором якого є Олександр Пономарьов – наш земляк

Шановна публіка у виставковій залі на урочистому заході відкриття виставки

З вітальним словом виступили Стан Т. С. (заслужений працівник культури України, голова Хмельницького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України) та Шевченко С. І. (заступник начальника управління культури Хмельницької міської ради)

Роботи доц., к. т. н. Ребрік В. Є. в техніках «цвяховий натяг», «художня обробка шкіри», «художня обробка з природних матеріалів»

Роботи в техніці «кракле» доц., к. пед. н. Корницької Л. А. кафедри ТН ТПН

Алєксєєва Олена – член Хмельницької міської народної художньої студії «Рукотвори», випускниця кафедри ТН ТПН. Працює в техніках «народна лялька», бісероплетіння

Роботи Клименко Галини у авторській техніці «художня обробка шкіри»

Авторські «тільди» та «батик» Борецької Надії – члена Хмельницької міської народної художньої студії «Рукотвори»

Усіх учасників виставки було нагороджено почесними грамотами за вагомий внесок у розвиток декоративно-прикладного мистецтва м. Хмельницького.

Виставка триватиме до 28 лютого 2017 року. Пропонуємо усім бажаючим відвідати та насолодитися високим мистецтвом народної творчості наших хмельницьких майстрів.

К. пед. н., доц. кафедри
теорії та методики ТПН
Корницька Л. А. та
к.т. н., ст. викл. Селезньова А. В.