Зимові старти легкоатлетів

У кінці грудня 2016 року у манежі спортивного комплексу Хмельницького національного університету проводився чемпіонат області з легкої атлетики. Випробувати свою підготовленість та позмагатися з іншими зібралися понад 200 спортсменів. Усі вони розподілились на дві вікові групи: чоловіки та жінки 1998 р.н. і старші; юнаки і дівчата 1998 р.н. і молодші.

Активну участь у чемпіонаті взяли студенти-легкоатлети університету. Поза конкуренцією провів свої забіги член збірної команди області, бронзовий призер чемпіонату України з кросу –студент групи ЗЛ-13-1Чукань Тарас. Тактично грамотно провівши забіг на 1500 м, фінішним спуртом він випередив усіх конкурентів – 4.10,6 хв. На удвічі довшій дистанції Тарас встановив особистий рекорд і не залишив шансів суперникам – 8.45,0 хв. Цей результат увійшов до п’ятірки кращих досягнень змагань і надав право одержати спеціальний приз.

На спринтерських дистанціях двічі срібним призером серед чоловіків став студент групи КІ-15-1Глухов Владислав. Дистанцію 60 м він подолав за 7,2 с., а 200 м – за 25,3 с.

У стрибках у висоту серед дівчат перемогу святкувала студентка гр. ФКС-16-1Рудик Юлія. Вона подолала планку на висоті 150 см,а в горизонтальних стрибках лише четверта – 464 см.

У несприятливих умовах, на відкритому повітрі, довелося змагатися штовхальникам ядра. Але і в цих умовах, продемонструвавши вольові якості, друге місце серед чоловіків здобув студент групи КН-14-2 Шеленг Андрій (результат 11.50 м).

У бігові на 800 м серед чоловіків у призову трійку вдалось пробитися студенту гр. ЗЛ-13-1 Олійнику Віталію з результатом 2.07,9 хв. – ІІІ місце.

Садовий О.Б.,
старший викладач кафедри фізичного виховання