Урочисте вручення дипломів магістрів

У актовій залі Хмельницького національного університету 1 лютого відбулось урочисте вручення дипломів магістрів. Із 292 випускників-магістрів 77 отримали дипломи із відзнакою.

Розпочався захід внесенням прапора України та прапора Хмельницького національного університету. Після державного гімну прозвучав гімн нашого рідного університету.

У вітальному слові ректор Хмельницького національного університету Микола Єгорович Скиба побажав випускникам здоров’я, щасливої долі, професійної реалізації, закликав продовжувати вчитися усе життя, щоб зберегти й примножити набуті в альма-матер знання.

Ректор вручив випускникам-магістрам символічний диплом, а перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Михайло Петрович Войнаренко і проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Анатолійович Матюх – кубок науки та знання.

Дипломи випускникам вручали ректор та декани факультетів.

Творчими номерами випускників радували вихованці Центру культури і естетичного виховання ХНУ.

Від імені університетської спільноти щиро вітаємо випускників-магістрів Хмельницького національного університету! Зичимо успіхів у житті та блискучої кар’єри, бажаємо, щоб знання, здобуті в університеті, стали запорукою щасливого майбутнього!