ОЗНАЙОМЛЕННЯ СТУДЕНТІВ-МЕХАНІКІВ З НАЙНОВІШИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ У ГАЛУЗІ МАШИНОБУДУВАННЯ

24 листопада студенти кафедри технології машинобудування побували на ХV Міжнародному промисловому форумі, який проходив у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).

Найбільшу промислову виставку України відвідали 39 студентів другого, третього та четвертого курсів під керівництвом досвідчених викладачів кафедри: д. т. н., професора Мазура М. П., к. т.н., доцента Бися С. С., ст. викладача Баннова Г. М.

Міжнародний промисловий форум включав спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Під час виставки студенти познайомились з сучасними інструментами, кріпленнями, матеріалами, металообробним обладнанням, технологічною оснасткою, засобами автоматизації та контрольно-вимірювальними приладами зарубіжних та вітчизняних виробників, що є надзвичайно важливим для підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Інформація кафедри технології машинобудування