ВДАЛИЙ ВИСТУП НАШИХ ВАЖКОАТЛЕТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ

З 23 по 26 листопада в Харкові пройшли чемпіонат України з важкої атлетики серед ШВСМ та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті олімпійського чемпіона 1956 р. Ігоря Рибака. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з різних регіонів України.

Студентка спеціальності «Здоров’я людини» гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету Ломачинська Ангеліна (вагова категорія до 53 кг) у безкомпромісній боротьбі з результатом у ривку 70 кг, поштовху – 85 кг та 155 кг у сумі двоборства виборола срібло.

Ще одну медаль, але тепер бронзову, приніс до нашої скарбнички також студент спеціальності «Здоров’я людини» Заболотний Ярослав піднявши результат: у ривку 100 кг, у поштовху – 130 кг та 235 кг у сумі двоборства.

Вдало виступив і Бистрицький Микола, студент першого курсу гр. ФКС-16-1, піднявши штангу вагою: у ривку – 124 кг та у поштовху – 144 кг.

Колектив кафедри вітає наших студентів-спортсменів і зичить їм подальших високих спортивних звершень!

Антонюк Олександр Васильович,
доцент кафедри фізичного виховання,