КАФЕДРА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

Чудовий подарунок-сюрприз у вигляді танцювального флешмобу підготували студенти – майбутні соціальні працівники та соціальні педагоги – до Дня працівника соціальної сфери України.

Згідно з Указом Президента України День працівника соціальної сфери відзначають у першу неділю листопада.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин, захисту прав дітей та людей, які потрапили у складні життєві ситуації та інших професійних функцій, які вони виконують щодня.

Студенти кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки протягом двох місяців готувались до виступу. Флешмоб привернув увагу та викликав захоплення у студентів та викладачів університету.

Мета флешмобу: привітати усіх зі святом, а ще нагадати про соціальний конкурс. Кафедра соціальної роботи та соціальної педагогіки проводить фотоконкурс, участь в якому можуть взяти усі охочі. За креативне фото на соціальну тему можна отримати гарні подарунки. Конкурс триває до 31 листопада.

Старший викладач кафедри
соціальної роботи і соціальної педагогіки,
канд. пед. наук.
Гудзь Т.О.