НОВІ ЧАСИ, НОВІ ОБРАЗИ ТА ВІЧНИЙ ПОТЯГ ДО КРАСИ: ФІНАЛ XXIV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ ОДЯГУ «БАРВИ ПОДІЛЛЯ»

У прагненні подарувати хмельничанам та гостям міста справжнє свято інноваційності та майстерності 2 червня у Хмельницькому пройшов фінал XXIV щорічного конкурсу молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля».

Ініціатором та незмінним організатором цієї знакової події є професор кафедри дизайну факультету технологій та дизайну, академік Української технологічної академії, Голова Хмельницької організації Спілки дизайнерів України Ірина Баннова.

Заснований у 1992 році на базі тоді ще Хмельницького технологічного інституту, а нині Хмельницького національного університету, конкурс став дієвою путівкою в життя для молодих дизайнерів.

Цьогоріч «Барви Поділля–2016» проходили у Хмельницькій обласній державній телерадіокомпанії «Поділля-Центр». На розсуд журі та глядачів молоді дизайнери-початківці переставили майже три десятка колекцій, котрі вражали своєю креативністю та різноманіттям.

Участь у конкурсі брали не лише хмельничани, були представники із Тернополя, Володимира-Волинського, Вінниці. Автори самі обирали номінацію, а переможців у ній журі — професійні художники, викладачі університетів, дизайнери, власники торгових марок одягу.

За результатами голосування журі у фіналі здобули перемогу:

Номінація “Власний погляд“:

I місце: колекція “В обіймах лісу” – автор Мирослава Побережна – ХНУ, кафедра дизайну;

I місце: колекція “Gentlemen’s club” – автор Володимир Сідлецький – ХНУ, кафедра ТКШВ;

II місце: колекція “Беллона” – автор Надія Гладка – ХНУ, кафедра дизайну;

II місце: колекція “Big city night” – автор Вікторія Будник – ХНУ, кафедра дизайну;

III місце: колекція “Моя геометрія” – автор Катерина Тишкун – ХНУ, кафедра дизайну:

III місце: колекція “Wild life” – автор Світлана Пунда – ХНУ, кафедра ТКШВ;

III місце: колекція “Неопрен стайл” – автор Уляна Федорчак – ХНУ, кафедра ТКШВ;

Номінація “Фольк“:

II місце: колекція “Ілюзія присутності” – автор Леся Дяк – ХНУ, кафедра ТКШВ;

III місце: колекція “Дерево життя” – автор Віталія Матвеєва – ХНУ, кафедра ТКШВ;

Номінація “Молода надія“:

Переможець: колекція “Народна Лялька” – автор Анна Нікітіна – Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. Кримського;

Кращий ансамбль в конкурсі однієї сукні:

“Feel the moment now” – автор Тетяна Тішакова – ХНУ, кафедра дизайну;

“Santeria” – автор Ольга Невінська – ХНУ, кафедра ТКШВ;

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Конкурс “БАРВИ ПОДІЛЛЯ” протягом багатьох років лишається відкритою та демократичною культурною подією для всіх, хто намагається бути обізнаним в актуальних тенденціях та перспективах розвитку моди, що є невід’ємною частиною як молодої індустрії вітчизняної моди, так і загалом сучасної культури.

Більш детальна інформація на сайті кафедри дизайну ХНУ – http://khnudesign.com/2016/06/barvy-podillya-2016-winners/

Інформація відділу зв’язків з громадськістю ХНУ

Фото – Баннов О. Г.