Студентки ХНУ – срібні призери змагань з пляжного волейболу серед жіночих команд

30 травня у Хмельницькому пройшли змагання з пляжного волейболу серед жіночих команд за програмою обласних Спортивних ігор серед ВНЗ типу університет, академія, інститут. В змаганнях брали участь сім команд. За підсумками змагань переможцями стала збірна команда Кам’янець – Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, друге місце вибороли наші – дівчата Хмельницького національного університету, третє місце посіла збірна команда Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, четверте виборола команда Подільського аграрно-технічного університету, п’яте місце посіла команда Хмельницького університету управління та права, шосте дісталось команді Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту і останнє сьоме місце – команді Національної академії державної прикордонної служби України.

Праворуч чемпіони змагань – збірна команда Кам’янець – Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, по центру – срібні призери змагань, команда Хмельницького національного університету, ліворуч – бронзові призери змагань, команда Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Срібні призери змагань – дівчата Хмельницького національного університету: капітан команди Більчук Лілія група УМЛм 11-1 та Головко Анастасія група ТЛПс 15-1.

Бронзові призери змагань – збірна команда Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Антонець В.Ф.,
доцент кафедри фізичного виховання