У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУВСЯ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ

31 травня 2016 року у Хмельницькому національному університеті відбувся ярмарок вакансій для студентів та викладачів, організацією та проведенням якого займається центр інформаційного менеджменту і працевлаштування ХНУ.

У ході ярмарку можна було отримати інформацію про стан ринку праці м. Хмельницького, консультації роботодавців, спеціалістів служби зайнятості, юриста, психолога; інформацію про надання послуг службою зайнятості (профнавчання, дотації, громадські роботи). Відбувались індивідуальні співбесіди з роботодавцями.

Відкрив ярмарок вакансійдоктор економічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, перший проректор Войнаренко Михайло Петрович, який побажав студентам успіху у пошуку роботи відповідно до своїй спеціальності та поклику душі, оскільки в даний час це не так то легко зробити.

У ярмарку взяли участь:голова комітету вільної профспілки працівників університету, кандидат економічних наук, доцент Карпенко Віталій Леонідович;заступник директора Хмельницького міського центру зайнятості Білик Інна Гаврилівна; кандидат технічних наук, доцент кафедри технології машинобудування Косіюк Микола Миколайович та начальник відділу кадрів ДП «Красилівського агрегатного заводу» Борщинський Павло Феліксович.

25 ринкоутворюючих підприємств міста, зокрема ПАТ “Хмельницька маслосирбаза”, ВАТ “Темп”, ДП “Новатор”, ДП “Шепетівський ремонтний завод”, ДП “Красилівський агрегатний завод”, ТОВ «Завод”АТОНМАШ» м. Красилів, Волочиський машинобудівний завод, ПАТ “Мотор Січ”, АТ «Хмельничина-АВТО», тютюнова компанія «Філіп Моріс», ТОВ «СавСервіс», компанія «ГЕТВІН», магазини «Сільпо», ЗАТ фірма «Бакалія», мережа супермаркетів «Економ», ПМП «Сковод», мережа магазинів «Наш край», ТМ «Насолода», ФОП Вітюк Денис Анатолійович, Льонкомбінат «GOLDI», ТОВ «Кобулетурі-Україна», ФОП Костюк Костянтин Тимофійович, ПП “ЛІФТ ЕКСПРЕС”, ФОП Щавінська Ольга Сергіївна, ПриватБанк, ТОВ”Старокостянтинівська меблева фабрика”, ПП Аудитсофтзапропонували вільні робочі місця та вакантні посади.

На ярмарку вакансій були представлені різні робітничі професії та вакантні посади, які користуються попитом на ринку праці: токарі, фрезерувальники, слюсарі-ремонтники, сантехніки, електрогазозварники, муляри, маляри, швачки, кухарі, продавці, рекламні агенти, бухгалтери, інженери-механіки, інженери-конструктори, енергетики, менеджери та інші.

Студенти мали змогу безпосередньо спілкуватись з керівниками кадрових служб даних підприємств.

Ярмарок відвідалопонад 245 чоловік. Бажаючі залишали роботодавцям резюме та номери своїх телефонів.

Будемо впевнені, що в подальшомуспівпраця з роботодавцями буде зміцнюватись!

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю
Хмельницького національного університету