«70 lat Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza». Альбом

Наукова бібліотека Хмельницького національного університету пропонує до перегляду альбом «70 lat Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza».

Видання до університетської книгозбірні передано ректором ХНУ Сергієм Матюхом після робочого візиту до Жешувської політехніки ім. Ігнація Лукасевича (Польща).

Фотокнигу видано з нагоди 70-літнього ювілею Жешувської політехніки ім. Ігнація Лукасевича (2021 рік). На понад 400 сторінках проілюстровано історію навчального закладу, зокрема представлено:

• ректорів університету;
  • основні етапи процесу розширення його організаційної структури;
  • навчальну та наукову діяльність факультетів університету;
  • діяльність академічної спільноти;
  • діяльність студентів у сфері культури, мистецтва та спорту;
  • події, пов’язані з міжнародним співробітництвом Жешувської політехніки, включно з реалізацією програми Erasmus+;
  • місце та роль університету в Жешуві та регіоні.

Унікальний графічний дизайн фотокниги робить її перегляд цікавим та інформативним. Усі світлини супроводжуються описами польською та англійською мовами.

Ознайомитися з виданням можна в читальному залі бібліотеки, 7 поверх.

Наукова бібліотека
Хмельницького національного університету